Бане аир - продажно изложбен салон

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 17 лам.2 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Спроти Соборен храм

  • Факс: 02 6092300
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1597925644_81.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашата компанија е специјализирана за сервисирање на климатизација и продажба и монтажа на сите типови на клима уреди:

- Сплит системи
- Касетни (плафонски)
- Парапетни (подни)
- Каналски
- Floor standing

Ние сме овластени дилери на: CARRIER, TOSHIBA, HAIER....
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи