Б-Роофинг

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Индустриска зона Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈1032 км

  • Телефон 2: 071 205145
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485433096_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Б-Роофинг е компанија која е застапник за познатата фирма БАУДЕР од Германија, водечкиот меѓународен производител на градежни материјали.

Ние ги обезбедуваме градбите со:
• Хидроизолациони мембрани за да бидат термички ефикасни,
• Фотонапонски инсталации за производство на обновливи извори на енергија, како и
• Зелени покриви за поддршка на животната средина и да се создаде подобар живот и работни места за луѓето.

Клиентите не одбираат нас, поради начинот на кој го работиме секој проект поединечно, заедно со нашите клиенти за реализација на најдобрите решенија за градбите.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи