Атомик


  • Адреса: 121
  • Место: Тетово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663745558_42.png?t=true&w=300&h=300


АТОМИК е фирма со долгогодишно искуство и успешно работи веќе неколку децении, постојано вложувајки во развивање и унапредување на своите логистички и оперативни капацитети. Започнувајки како фамилијарна фирма со само неколку вработени која на почетокот се занимавала исклучиво со изработка и монтажа на лимена галантерија, за денеска фирмата да брои над 30 високо обучени лица, бравари, атестирани заварувачи, лимари и монтажери како и стручен кадар составен од градежни инженери и архитекти кои допринесуваат за нејзин постојан развој а воедно овозможуваат брза, квалитетна и навремена реализација на сите проекти и успешно справување со секој предизвик.

НАШИ УСЛУГИ

-Изведба на кровопокривачки работи
-Изведба на браварија и браварски работи
-Вентилација и изведба на воздушна климатизација за хотели, ресторани и други објекти
-Изведба на метални конструкции, огради врати
-Изведба на лимарија и лимарски работи
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи