Ателје Антонија Ристовска


  • Адреса: бул.Јане Сандански 70 лок.15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: позади ТЦ Бисер

  • Телефон 2: 070 231144
  • Факс: 02 2451800
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 81 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи