Арт принт студио

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.852, комплекс Газела бр.62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Телефон 2: 070 254499
  • Факс: 02 3063194
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:2 ден.

Хартиени кеси

Цена со ДДВ:12.390 ден.

ПАПКА ЗАЛЕПЕНА


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи