АРДИ


  • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Кога станува збор за најдобрите часови за возење, ARDI е најдоброто решение за вас!

АВТО ШКОЛА АР-ДИ Дооел Скопје во соработка со ДОЈЧЕ БАН-Германија Ви нуди можност за работа како возач на автобус во најголемата компанија во Германија.

АР-ДИ како овластен партнер на ДОЈЧЕ БАН-Германија ќе Ви ги овозможи следните услуги со „0„ трошок за Вас:

1) Обука и полагање за Д и ДЕ категорија
2) Посредување и квалификација за КОД 95
3) Изучување на германски јазик
4) Посредување при апликација за виза
5) Договор за работа со ДОЈЧЕ БАН-Германија
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи