Антариас


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 17 лок.46
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: Скопјанка

  • Телефон 2: 02 2400983
  • Факс: 02 2401777
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


15%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден.2.549 ден.

Таблет Overmax 7041

Цена со ДДВ:4.990 ден.

Таблет Lenovo A7

Цена со ДДВ:6.850 ден.

Таблет Lenovo A330H - 3G

Цена со ДДВ:4.890 ден.

Таблет MPMAN 9000

Цена со ДДВ:3.550 ден.

Nokia Asha 210

Цена со ДДВ:5.999 ден.

Nokia X Droid

Цена со ДДВ:5.499 ден.

Nokia Lumia 630

Цена со ДДВ:4.499 ден.

Nokia Lumia 435

Цена со ДДВ:8.499 ден.

Huawei G730

Цена со ДДВ:5.499 ден.

CUBOT S168


Видете ги нашите производи на
Мапа

Фотографијата ја прикажува фабриката за флексибилно пакување во Хуижу, јужнокинеската провинција Гуангдонг, во сопственост на Амкор, глобален лидер во ...
сите 9 | | | веќе видена

Огромен број работници сè уште не знаат што покрива Законот за безбедност и здравје при работа, не знаат на кого се однесува и не знаат кои права ги имаат. ...
сите 41 | | | веќе видена

Околу 200 компании кои оствариле над 10 милиони евра профит ќе бидат опфатени со т.н. данок на солидарност, а сумата што се предвидува да се добие од овој ...
сите 94 | | | веќе видена

Според последните податоци, е точно 3.009 отсто.Последен пат европската меѓубанкарска каматна стапка ја имаше оваа вредност на 30 декември 2008 година, а ...
сите 19 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Во текот на првиот месец од 2023 година, првите две водечки криптовалути, биткоин и етериум, забележаа двоцифрена добивка во однос на ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи