Антариас


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 17 лок.46
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: Скопјанка

  • Телефон 2: 02 2400983
  • Факс: 02 2401777
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


15%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден.2.549 ден.

Таблет Overmax 7041

Цена со ДДВ:4.990 ден.

Таблет Lenovo A7

Цена со ДДВ:6.850 ден.

Таблет Lenovo A330H - 3G

Цена со ДДВ:4.890 ден.

Таблет MPMAN 9000

Цена со ДДВ:3.550 ден.

Nokia Asha 210

Цена со ДДВ:5.999 ден.

Nokia X Droid

Цена со ДДВ:5.499 ден.

Nokia Lumia 630

Цена со ДДВ:4.499 ден.

Nokia Lumia 435

Цена со ДДВ:8.499 ден.

Huawei G730

Цена со ДДВ:5.499 ден.

CUBOT S168


Видете ги нашите производи на
Мапа

Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
сите 37 | | | веќе видена

Актуелниот концесионер на Индустриската зона во Тетово ја добил незаконски, според прегледот на документите од Државната комисија за спречување на корупција. ...
| | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Институции и владини агенции од Соединетите Американски Држави, Јапонија и Швајцарија се меѓу доверителите на банкротираната крипто ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка информира дека исплатата на пензии на благајна во експозитурите на банката и на банкоматите, се планира да почне од ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи