АМСМ Станица за технички преглед

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351663_94.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

АМСМ Станица за технички преглед
Квалитетниот технички преглед спасува живот!

АМСМ станиците за технички преглед на возила, лоцирани во Скопје (Центар и Чаир), во Велес и во Кичево ви гарантираат квалитетна и стручна услуга.

Во АМСМ Станиците за технички преглед на располагање ви се следните услуги:
• Редовен технички преглед,
• Превентивен технички преглед,
• Издавање меѓународни документи (зелен картон, меѓународна возачка дозвола, одобрение за управување со туѓо моторно возилo)

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи