АМСМ Центар за возила

ПаркингДостапен интернетРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Лазо Трпоски 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Факс: 02 2631181
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351737_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сѐ за вашето возило и вашата транспортна компанија!

Во АМСМ Центар за возила достапни ви се сите услуги кои се однесуваат на возилата, нивното одобрување, проверка на безбедносните карактеристики, еколошките подобрувања, како и обуки на професионалните и ADR возачи и сé што ви е потребно за вашата транспортна компанија.

Во АМСМ Услуги Центар за возила достапни ви се следниве услуги:

● Атест на сите видови на преправки на возила
● Постапки за пуштање на пазар на сите видови на возила (хомологација)
● ЕКМТ-ЦЕМТ сертификати
● АДР сертификати
● Проверка на посебни техничко експлотациони услови
● Обуки за професионални возачи и управители
● Обуки за ADR возачи и советници
● Калибрација на аналогни и дигитални тахографи
● Инспекција на садови под притисок
● Лабораторија за калибрација
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи