АМСМ Авто Мото Сојуз на Македонија

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351588_92.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

АМСМ Авто Мото Сојуз на Македонија
Сега е лесно, добивате сé на едно место!

● Членски картички за физички и правни лица со вклучена бесплатна помош на пат и шлепување
● Технички преглед и регистрација на возила
● Сите видови осигурувања од сите осигурителни компании
● Меѓународни документи 24/7
● Атест на сите видови на преправки на возила
● ЕКМТ-ЦЕМТ и АДР сертификати, калибрација на аналогни и дигитални тахографи, како и други услуги за вашата транспортна компанија
● Помош на пат и информации за земјата и странство
● Сервисни услуги
● Обуки за сите категории во Авто Школа Мобилити Плус
● Членското списание „Клуб Мобилити“ во печатено и електронско издание
● Опрема и софтвер
● Бензинска пумпаповеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи