Алекс-интернационал


  • Адреса: Никола Парапунов, ТЦ Карпош 4 3-а-38/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: ТЦ Карпош 4


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ

-Компресори
-Пиштоли за фарбање и спојни елементи
-Сушачи за воздух и филтери
-Електрични и воздушни алати
-Спојни елементи, пневматски цилиндри
-Дигалки, траки за товар, ланци, спојни елементи за товар
-Индустриски и високо притисни компресори
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи