Аквабар


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1051 км
 • Локација: кај Шмеки

 • Телефон 2: 071 333858
 • Факс: 02 2520363
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:8.500 ден.

Апарат за топла/ладна вода

Цена со ДДВ:12.500 ден.

Апарат за топла/ладна вода

Цена со ДДВ:13.500 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:13.000 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:12.000 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:9.500 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:8.500 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:3.500 ден.

Апарат за топла/студена вода

Цена со ДДВ:3.200 ден.

Апарат за топла/студена вода


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Јед холдинг


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈1030 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Тепелене е природна минерална вода која доаѓа од планините во Албанија со 250-годишен природен резерват на вода наречен "Uji ftohtë Tepelene".

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1551187787_2.jpg?t=true&w=300&h=300
Мапа

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена

Преносливиот проектор Samsung Freestyle конечно е достапен и во Македонија по препорачана малопродажна цена од 60 999 денари. Уредот е толку фантастичен што ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи