Ај Дрим Концепт - Магнифлекс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Наум Наумовски Борче 87
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: спроти фонтана -Градски Парк

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629192579_34.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашата приказна

Со гордост можеме да кажеме дека до сега, над 35 милиони луѓе во светот, го избраа Magniflex за свој душек, бидејќи нашите призводи можат да се најдат во повеќе од 80 земји во светот.

Нашата палета опфаќа душеци, перници, покривачи и разни, уникатни додатоци за здрав и мирен сон.

Magniflex Душеци

Изборот на квалитетен душек е една од најдобрите инвестиции што можеме да ја направиме. Ние во MAGNIFLEX сме сигурни дека ниту еден модел на душек не е подобар од било кој друг душек од нашата палета, бидејќи основата за избор на совршен душек зависи од навиките на спиење, градбата и карактеристиките на телото како и желбите на секој поединец.

Magniflex Перници

Неправилната положба на главата и вратот во текот на ноќта (најчесто заради несоодветен избор на перница), предизвикуваат да се разбудиме со вкочанет врат и рамена.

Затоа, изберете Magniflex перница која одговара на вашите потреби и разбудете се со насмевка на лицето.

Телефон: 078700222
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи