Аиркон

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Дичо Петров 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

 • Факс: 02 3090501
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


8%заштеда
Цена со ДДВ:72.900 ден.66.900 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B16Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:79.800 ден.

TOSHIBA Shorai Premium RAS-B18Ј2KVR ...

Цена со ДДВ:42.700 ден.

TOSHIBA Seiya RAS

Цена со ДДВ:66.900 ден.

Shorai Edge

Цена со ДДВ:52.600 ден.

TOSHIBA Shorai Premium RAS-B13Ј2KVR ...

Цена со ДДВ:44.900 ден.

TOSHIBA Shorai Premium RAS-B10Ј2KVR ...

Цена со ДДВ:101.800 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B24Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:88.600 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B22Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:77.500 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B18Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:59.200 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B13Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:51.200 ден.

TOSHIBA Shorai Edge RAS-B10Ј2KVSG-E ...

Цена со ДДВ:77.400 ден.

TOSHIBA Seiya RAS-24Ј2KVG-E КЛИМА У ...

Цена со ДДВ:64.100 ден.

TOSHIBA Seiya RAS-18Ј2KVG-E КЛИМА У ...

Цена со ДДВ:54.500 ден.

TOSHIBA Seiya RAS-16Ј2KVG-E КЛИМА У ...

Цена со ДДВ:42.700 ден.

TOSHIBA Seiya RAS-13Ј2KVG-E КЛИМА У ...

Цена со ДДВ:4.970 ден.

TOSHIBA WiFi Адаптер RB-N102S-G/104


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Енергија продажен салон 2


 • Адреса: ул.2 51
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7495 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Енергија е овластен дистрибутер и сервисер на реномираните светски производители на HVAC опрема TOSHIBA-Јапонија и CARRIER-САД.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Паксон


 • Адреса: Загребска 28-в лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

ПАКСОН е партнер и Home Comfort Expert за Македонија на водечкиот светски бренд - јапонскиот производител на HVAC опрема, DAIKIN. Инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење, климатизација и вентилација како и редовно одржување и сервисирање на HVAC - системи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

Металтерм


 • Адреса: Фјодор 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:30 до 12:30

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ИЦС Груп - продажен салон


 • Адреса: бул.Илинден 160
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703183_08.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
сите 127 | | | веќе видена

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 15 | | | веќе видена

Гигантот за брза храна прифаќа криптовалути Глобалниот гигант за брза храна Мекдоналдс го прифати Биткоинот како начин на плаќање во своите ресторани погодни ...
| | веќе видена

Потрошувачката моќ на граѓаните е во постојан пад. Алфа направи споредба на каталог од еден од поголемите маркети стар пет години со најновиот од октомври ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи