2001 Оскарпласт


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: с.Мороишта

  • Телефон 2: 070 212813
  • Факс: 046 700947
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ирабоутваме и пречистителни станици како и елементи за нив.

Пречистителни станици и елемнти за нив:

Маслофаќач, таложник и канализациони шахти (Био-Еко Септички јами)
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи