Vizus

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 02 3233340
  • Faksi: 02 3226631
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Sh nga 10:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654689269_89.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Stil i ri i të shikuarit të qytetit…

Të përditshme, modern, klasike, stil urban…

Vizus shpk Import-Eksport është firmë që ekziston dhe punon në fushën e optikës nga viti 1994.
Aktivitetet me të cilat merret firma janë është si vijon: shitje, montim dhe servisim i syzeve për dioptri; shitje dhe servisim i syzeve të diellit(dhe dielli me dioptri); shitje e lenteve të kontaktit të buta dhe gjysmë të forta; shitje e lenteve kozmetike dhe prostetike, lente të buta dhe gjysmë të forta për astigmatizëm, lente të buta dhe gjysmë të forta për keratokonus, si dhe pajisje për mirëmbajtje të lenteve të kontaktit të buta dhe gjysmë të forta.

Pjesë shtesë që mund t'i gjeni tek ne janë: copa mikrofibër për pastrim të syzeve, sprej për pastrim të syzeve, futrola për syze dioptrie ose dielli, lot artificial, varëse tradicionale dhe sportive( për fëmijë dhe të rritur) okluderë për mbyllje të njërit sy tek fëmijët me strabizëm, prizma Fresnel, fletë reduktive.

EKSKLUZIVE!!! Kryejmë pastrim dhe korrigjim të dioptrisë(zmadhim ose zvogëlim) të lenteve gjysmë të forta.
Optika VIZUS e ka atë privilegj të ketë për bashkëpunëtor një specialit të njohur në fushën e oftalmologjisë, Prof.Dr. Gordana Sofronievska Ivanovska.

Dr. Gordana Sofronievska Ivanovska është oftalmologe, specielite për sëmundjet e syve dhe mbi 30 vjet përvojë pune. Është specialist në diagnostikim të sëmundjeve të lehtë dhe të rënda të syve, si në pjesën e parapare dhe të pasme të syrit, diagnozë të hershme të glaukomës, keratokonus, problem me sytë tek diabetikët, si dhe një përvojë të madhe në refrakcion dhe problem me lentet e kontaktit.

Në 20 vitet e fundit merret intensivisht me përcaktimin e të gjitha lenteve të kontaktit: standarde të buta, kozmetike(lente me ngjyrë, të buta për keratokonus, lente terapeutike dhe prostetike) gjysmë të forta dhe gjysmë të forta për keratokonus.
Gjithashtu , Prof. Sofronieva punon dhe me pjesë ndihmëse për ata me shikim të dobësuar: lupa, syze teleskopike për larg dhe për lexim dhe të gjithë këtë ME ÇMIMET MË TË ARSYESHME NËPËRMJET FONDIT TË SHËNDETËSISË!!!

Dr. Sofronieva punon në ordinancën e saj private për sy "Prof. Sofronieva", në rr. Moskovska nr.5, tek pazari Taftalixhe. Telefon/faks për kontakt: +389 2 3076 117; +389 2 3069 540. Vizitat kryhen paradite nga ora 09-14 dhe pasdite nga ora 17-20.


Përveç vizitës së hollësishme, që do ta fitoni në ordinancë, mund të fitoni dhe mendim profesional rreth zgjedhjes së syzeve më adekuate për dioptrinë tuaj. Atë e keni në optikën "Vizus", që gjendet në afërsi të ordinancës.

Zyrat e firmës në lagjen tTaftalixhe 2, tek pazari, në rr. Moskovska nr.5, ku gjendet dhe dyqani i parë i shitjes. Dyqani I dytë I shtijes është në qendër në rr. Makedonija nr. 27.

Nëse mendoni se më mirë nuk mundet - konsultohuni përsëri!
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:5.000 MKD4.000 MKD

Очила RALPH LAUREN

20%save
Retail Price - VAT Included:4.800 MKD3.840 MKD

Очила RALPH LAUREN

20%save
Retail Price - VAT Included:4.800 MKD3.840 MKD

Очила RALPH LAUREN

20%save
Retail Price - VAT Included:8.600 MKD6.880 MKD

Очила ANA HICKMANN

20%save
Retail Price - VAT Included:8.900 MKD7.120 MKD

Очила ANA HICKMANN

20%save
Retail Price - VAT Included:6.900 MKD5.520 MKD

Очила ANA HICKMANN

20%save
Retail Price - VAT Included:20.700 MKD16.560 MKD

Очила за сонце MONTBLANC

20%save
Retail Price - VAT Included:19.900 MKD15.920 MKD

Очила за сонце MONTBLANC

20%save
Retail Price - VAT Included:19.900 MKD15.920 MKD

Очила за сонце MONTBLANC

20%save
Retail Price - VAT Included:17.900 MKD14.320 MKD

Очила за сонце VALENTINO

20%save
Retail Price - VAT Included:17.900 MKD14.320 MKD

Очила за сонце VALENTINO

20%save
Retail Price - VAT Included:16.300 MKD13.040 MKD

Очила за сонце VALENTINO

20%save
Retail Price - VAT Included:19.900 MKD15.920 MKD

Очила за сонце CHLOE

20%save
Retail Price - VAT Included:18.500 MKD14.800 MKD

Очила за сонце CHLOE

10%save
Retail Price - VAT Included:3.100 MKD2.790 MKD

Контактни леќи PURE VISION

10%save
Retail Price - VAT Included:1.900 MKD1.710 MKD

Контактни леќи AIR OPTIX


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj