Темка Трејд


 • Адреса: Игман 23/4
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км
 • Локација: Кај Винаријата


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707131544_54.png?t=true&w=300&h=300


  Познати сме по нашите кондиторски производи, секогаш нудиме нешто ново и интересно и секогаш сме во тренд и мода.

  Вршиме дистрибуција, имаме дистрибутивна мрежа - југоисточен регион на Македонија. Дистрибуција до мали објекти и пазари.

  - алва
  - локум
  - колачи
  - крофни
  - лижавчиња
  - чоколади за деца
  - штрудли
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи