Srce-Qendra për sëmundje të brendshme

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 45
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7502 км

  • Telefon 2: 071 319208
  • Faksi: 02 3217016
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 19:00
    Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1635337366_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Qendra për sëmundje të brendshme “Srce” është organizatë shëndetësorë private e themeluar në vitin 2003, e cila funksionon nën drejtimin e Dr. Goran Nikolov specialist-internist, subspecialist- kardiolog. Pas më shumë se 18 vitesh punë të suksesshme, me 01.01.2020 ne festuam 18 vjetorin e themelimit në ambiente të reja.

Qendra për sëmundje të brendshme “Srce” në periudhën e kaluar është rritur në një institucion referues, të respektuar të kujdesit shëndetësor privat. Duhet të theksojmë faktin se ne jemi një nga të paktët QPSH që punojmë dhe menaxhojmë në mënyrë të pavarur.

Në Qendër kryhen vizita diagnostikuese specialistike/subspecialistike nga fusha e mjekësisë së brendshme: kardiologji, endokrinologji, gastroenterohepatologji,
nefrologji, reumatologji dhe angiologji, kryhen diagnostikime të gjëra laboratorike, si dhe diagnostikime nga fusha e mjeksis parandaluese dhe dietetikës dhe dietoterapisë.

Disponojmë me laborator biokimik dhe me shumë kabinete:

- kabinet për mjekësi të brendshme dhe diagnostikim
- kabinet për kardiologji
- kabinet për mjekësi parandaluese ,dietetikë dhe dietoterapi.

Në kornizat e kabineteve kryesore, funksionojnë gjithashtu edhe shumë nën- kabinete dhe atë të: gjëndrës tiroide, andropauzës, diabetit, qarkullimit periferik, hipertensionit, dhimbjes në gjoks, aritmisë, nefrologjisë dhe gastroenterohepatologjis.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj