Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Veles
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - piceri
 • Mehane
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Restorante - Çorbë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë

Skara Stojçe


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara kaj KInderot


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisл 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara kaj Zhmara


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara na zar File


 • Adresa: Goce Dellçev 40
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje 10 Grill


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi 22
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllavej


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Adresa: Nikola Parapunov p.n., lok.22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Sokak


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stole


 • Adresa: Kej 8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7592 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toma


 • Adresa: Ohridati 311
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Bezisten


 • Adresa: Stolarska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trojka


 • Adresa: Vanço Përke 15
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

UF kancelarijata


 • Adresa: Boris Karpuzov 22-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar


 • Adresa: Tregu i gjelbërt 10
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrteshka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhipsi


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 28
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhezho


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatna ripka


 • Adresa: Tregu i gjelbërt p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çakar


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00 • Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çebren 2


 • Adresa: Ignjat Atanasovski 54
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj