Restauran Park


  • Adresa: Kej 13-ti Noemvri 4-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Градски парк-на местото на поранешна Опатија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655198237_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ресторан Парк
Restaurant Park është pjesë e Grupit Ragusa, i cili këtë vit feston 30-vjetorin e tij dhe vendos standarde të larta në funksionimin e tij përmes secilit prej markave të tij. Që nga hapja e tij, restoranti Park është bërë sinonim i një historie të ndryshme dhe romantike dasme në Shkup. Një ambient i bukur, një përzierje e brendshme elegante dhe dekorimi. I vendosur në zemër të qytetit, restoranti Park është i rrethuar nga gjelbërimi i Parkut të Qytetit dhe rrezaton një atmosferë të këndshme. Sfida jonë kryesore është që çdo dasmë të realizohet me sukses dhe të porsamartuarit dhe të ftuarit të jenë të kënaqur dhe të impresionuar nga shërbimi ynë i lartë.

Pavarësisht se cilën menu zgjidhni, paketa e dasmës përfshin
• Vend parkimi falas
• Ndriçim profesional
•Shampanjë për një dolli
•E drejta e autorit për muzikën ZAMP
•Përdorimi i sfondit për fotografim
• Organizimi i shtëpisë në parkun e qytetit të Shkupit
• Hosteses për mirëseardhjen e mysafirëve dhe drejtimin e tyre në tryezën e zgjedhur
•Dekorimi i dasmës sipas tavolinave, i përzgjedhur me kujdes për të krijuar një histori unike në stil
•Mbështetje maksimale gjatë organizimit të dasmës nga menaxheri dhe drejtuesi ynë i protokollit

Per me shume informacion na kontaktoni ne 072 226123 dhe 02 3230919.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj