Restauran Park


  • Address : Kej 13 Nлntori 4-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км
  • Location: Градски парк-на местото на поранешна Опатија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655198237_35.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Покрај сите останати детали, за една успешна прослава потребна е и одлична храна. За таа цел, подготвивме повеќе мениа за сечиј вкус, а нашите врвни готвачи ќе се погрижат тоа да биде вкусно и топло сервирано пред секој ваш гостин.

Иако нов свадбен ресторан во градот, ресторан “Парк” е продолжување на една успешна 25 годишна традиција во угостителството и организацијата на свадби, дел од брендот „Ragusa“. Наш основен предизвик е секоја свадба да биде успешно реализирана, младенците задоволни, а гостите доволно импресионирани за да раскажуваат. Повелете и уверете се во нашиот докажан квалитет.

Наши услуги:

-Свадби
Вашите свадби се наша инспирација
(ресторан за свадби - Парк - Скопје)

При склучувањето на договорот, ви следува и специјално изготвен „wedding planner“ кој значително ќе ви биде од помош при планирање и организација на вашата свадба од соништата. За време на прославата во нашиот свадбен ресторан ќе имате на располагање и посебна соба за невестата и младоженецот.

Наш основен предизвик е секоја свадба да биде успешно реализирана,младенците задоволни, а гостите доволно импресионирани за да раскажуваат.

-Прослави

-Покрај сите останати детали, за успешни свадби и прослави е потребна и одлична храна. За таа цел, подготвивме повеќе мениа за сечиј вкус, а нашите врвни готвачи ќе се погрижат тоа да биде вкусно и топло сервирано пред секој ваш гостин.more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel