Promedika Estetik

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Përball Q.T. Ramstor

  • Faksi: 02 3248401
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3f766b8d9161b9925b32a7cd1f0a7041.jpg?t=true&w=300&h=300


Qendra e bukurisë PROMEDIKA ESTETIK ndodhet në një hapësirë moderne të pajisur me pajisje moderne në fushën e estetikës dhe kozmetologjisë. Lejoni ekipin tonë profesional të kujdeset për pamjen tuaj dhe të kujdeset për bukurinë tuaj... zgjidhni trajtimin tuaj të fytyrës dhe trupit, manikyr dhe pedikyr, trajtimeve për dobësim, flokë dhe shërbime të tjera të disponueshme në qendrën e bukurisë PROMEDIKA ESTETIK.

Përveç një përzgjedhje të gjerë shërbimesh për kujdesin e fytyrës dhe trupit, në Promedika Esteti mund të gjeni produktet e:

- Dr. GRANDEL, kozmetikë e njohur gjermane e bazuar në metoda shkencore dhe qasje profesionale.
- DERMACOL, një markë origjinale çeke që është kujdesur për bukurinë për më shumë se një shekull... sinonim i grimit perfekt të lëkurës.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj