Пантер Факс

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Живко Чинго (Раде Кончар) 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Дебар маало

  • Телефон 2: 02 3298992
  • Факс: 02 3298986
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:27.675 ден.

Бројач на монети Ribao HCS 3300

Цена со ДДВ:Побарај цена

FLYCAM 5000


Видете ги нашите производи на
Мапа

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 45 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Очекуваме во делот на даночната политика да нема драстични промени и ако не се олеснува даночната политика барем да остане на нивото на коешто сме сега, изјави ...
сите 5 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи