Normak Investment Group


 • Address : Slobodna industriskata razvojna zona b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7472 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  EOS Matrix (EOS Matriks)


  • Address : bul.Ilinden 109 lok. 6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7497 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  EOS Matrix Macedonia is part of the EOS Group, an international leader in providing customized individual financial services. As an expert on claims evaluation and processing, EOS uses new technologies to provide financial security with smart solutions to more than 20,000 clients in 26 countries worldwide.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  KB Publikum invest


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 50
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Investment fund management company established in 2009. The amount of the founding capital of the Company is 700,000 Euros.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1479911615_4.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Marija Triumf


  • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7500 км

  Management of projects financed by international sources

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715694974_72.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Цените на суровата нафта ослабнаа оваа недела, бидејќи очекувањата за повисоки стапки за подолго време во САД се сметаа дека ја ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel