Mi-Va

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Koço Racin 42
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: во близина на Зелен пазар, спроти новата катна гаража

  • Telefon 2: 02 2780366
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538389869_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Krijimi mirë i realizuar dhe cilësia e lartë europiane bëhet rekomandim për klientët e ri.

Deri sot, zgjerim të rëndësishëm të rrjetit të shitjes përmes hapjes së më shumë sallone shitëse, zjgerimin e rrjetit shpërndarës, promovime dhe modele të reja në kontinuitet.

Dërgesë me automjete tona dhe montim nga ana e ekipeve profesionale për shkak të shërbimit më efikas të klientëve - më cilësore se prodhuesit e jashtëm.

Caktoni takim afarist me ekspertët tanë. Mësoni përparsitë për bashkëpunim afarist me kompaninë tonë. Bëhuni edhe ju një nga shumë klientët e kënaqur.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj