Lulu travel

Parking6 days a weekInternet accessAirconditioned

  • Address : Panche Poposki 18
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7477 км
  • Location: Плоштад

  • Fax: +389 42 214560
  • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562242175_63.gif?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Лулу травел работи со MONEYGRAM, како и продажба на билети за концертите на Аволон. лулу травел работи со сите чартер летови за Турција, аранжмани за Грција со сите агенции од Македонија. Имаме понуди за Шпанија, Хургада, Хрватска, Бугарија, Црна Гора и сите други индивидуални тури низ европските градови или егзотични патувања.

more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel