LKW Kostovski


  • Adresa: Vardarska 7
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7547 км
  • Lokacioni: Каласлари


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702036726_03.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

POMPAT E NXEHTËSISË
Mirë se vini në AIROSD: Teknologjia Revolucionare për Pompa të Ngrohjes
A jeni të shqetësuar me faturat e larta të energjisë dhe sistemet joefikase të ngrohjes? Mos kërkoni më tej! AIROSD, prodhuesi kryesor i pompave të nxehtësisë në Kinë, është këtu për të transformuar komoditetin dhe kursimet tuaja.

Me pajisjet tona moderne të prodhimit, ne prodhojmë mbi 600 pompa nxehtësie premium çdo ditë, të dizajnuara posaçërisht për ngrohje me temperaturë ultra të ulët. Ekipi ynë i përkushtuar i ekspertëve me përvojë 20 vjeçare punon me përkushtim për të ofruar produkte inovative me cilësi të lartë që tejkalojnë pritshmëritë tuaja.

Zbuloni fuqinë e "pompave tona të nxehtësisë me burim ajri, që funksionojnë në temperatura jashtëzakonisht të ulëta deri në -35℃", në gjendje të sfidojnë edhe dimrat më të ashpër me performancën e tyre të jashtëzakonshme. Thuajuni lamtumirë kaldajave tradicionale dhe pranoni pompat tona të nxehtësisë, të cilat krenohen me efikasitet të pakrahasueshëm, kursime energjie dhe stabilitet të palëkundur. Le të udhëheqim rrugën drejt një të ardhmeje më të gjelbër dhe më të qëndrueshme.

APARTAMENTET KOSTOVSKI

Apartamentet Kostovski janë një vend ideal për pushimet tuaja. Ka 6 apartamente, secila me tualetin dhe dushin e vet, TV me kanale satelitore dhe kondicioner.

Ofrojmë 1 apartament për dy persona, 2 apartamente për tre persona dhe 3 apartamente për katër persona.

Disponojmë me një kuzhinë të pajisur plotësisht, që është e përbashkët për të gjitha dhomat.

KARKUES ELEKTRIKË

E ARDHMJA E KARKIMIT NË MURIN TUAJ

Në Teltonika Energy, ne zhvillojmë zgjidhje inovative karikimi të automjeteve elektrike për të mundësuar drejtim më efikas dhe të qëndrueshëm, në mënyrë efikase duke kontribuar në reduktimin e emetimeve të CO2.

THUAJINI PËRSHËNDETJE TELTOCHARGE

Përjetoni cilësinë premium, zgjidhjen e karikimit EV shumë të personalizueshme dhe të lehtë për t'u përdorur, i cili integrohet pa probleme me energjinë diellore, duke transformuar përvojën tuaj të karikimit të automjeteve elektrike me funksionalitet të jashtëzakonshëm, pamje premium, mjeshtëri me cilësi të lartë dhe veçori inteligjente për t'ju kursyer kohë, para dhe të zvogëloni gjurmën tuaj të karbonit.

INSTALIM I LEHTË

Instalim i shpejtë dhe i lehtë pa asnjë hap shtesë, sistem për menaxhimi të kabllove pa probleme dhe një përvojë e lehtë karikimi me EV.
E kemi bërë aq të thjeshtë sa përdorimi i një smartphone.

MENAXHIM SMART

Ndiqni statusin e karikuesit tuaj, planifikoni një karikim kur energjia është më e lirë, shikoni statistikat në kohë reale, kyçni karikuesin për ta mbrojtur atë nga përdoruesit e padëshiruar, si dhe më shumë në aplikacionin TeltoCharge.

NDËRTIM I SIGURT

TeltoCharge përmban një shtresë të jashtme të fortë dhe cilësi të besueshme ndërtimi, që mund të përballojë edhe motin më të vështirë. Ka një vlerësim IP55 dhe IK10, që do të thotë se mund të instalohet në mënyrë të sigurt si brenda ashtu edhe jashtë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj