Lingvanet

Transport publikWi-Fi Zonë

  • Adresa: Kole Nedellkovski 16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: Дебар Маало

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554973310_9.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

AGJENCI PËR PËRKTHIME PROFESIONALE 'LINGVANET SHPKNJ' SHKUP
Lingvanet SHPKNJ mundëson përkthime nga përkthyes profesionistë në të gjitha gjuhët dhe në shumë fusha. Për të fituar vlerësim për çmimin dhe kohëzgjatjen e përkthimit në dokumenteve tuaja, ju lutem dërgojini atë në e-mail adresën tonë: lingvanet@yahoo.com, ose nëse doni të bisedoni me ne, na telefononi në 070 849 113.

SHËRBIMET TONA
Nga viti 2012 Lingvanet SHPKNJ mundëson përkthime për kompani dhe individë në vendin tonë si dhe jashtë. Përkthyesit tanë janë përkthyes me përvojë, që mundësojnë përkthime me cilësi të lartë. Mundësojmë përkthime në shumë gjuhë dhe shumë fusha.
Në Lingvanet SHPKNJ fitoni:

- Përkthime të sakta nga përkthyes profesionistë dhe të autorizuar.
- Përkthim në afat të shkurtër kohor.
- Përkthime të specializuara në shumë fusha: drejtësi, mjekësi, farmaci, fitofarmaci, informatikë, shkencë, financa, marketing, etj.
- Çmime të arsyeshme
- Përkthim në dhe nga të gjitha gjuhët botërore
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj