Kris Dani


 • Adresa: r.r.5 Novo Selo 9a
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300


  Restorant KrisDan ju ofron ushqim shumë cilësor dhe shërbim profesional për të gjitha llojet e aktiviteteve!

  Me kapacitet deri në 200 persona dhe parkingun e vet, KrisDani është një vend i mrekullueshëm për festën tuaj të radhës. Pse prisni? – Caktoni te ne dasmat, pagëzimet, lindje fëmije, koktejet, ditëlindjet.

  Shërbimet:
  - Restorant
  - Ketering
  - Ushqime të gatshme
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj