Koding Gorska


  • Address : Sharplaninska, Novoselski pat 4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7493 км
  • Location: Новоселски Пат (нас. Ново Село)

  • Telephone 2: +389 2 8201159
  • Fax: +389 2 2032367
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel