Koding Gorska


  • Address : Sharplaninska, Novoselski pat 4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7493 км
  • Location: Новоселски Пат (нас. Ново Село)

  • Telephone 2: +389 2 8201159
  • Fax: +389 2 2032367
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 35 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 66 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel