Кitchen Bravia (Kujna Bravia)

ParkingInternet accessAirconditionedCards accepted


  • Telephone 2: +389 76 224606
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649399721_16.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Не мора да сте дома за да уживате со домашни придготвена храна!

Со гастрономската понуда на Кујна Бравиа, секој работен ден можете да вкусите свежо приготвени јадења, направени според автентичен , традиционален рецепт. Готвиме храна повкусна и од онаа на баба создавајќи вкусови кои никогаш не се забораваат.
Состојките ги бираме внимателно и важно ни еда бидат секогаш свежи и полни со вкус, а ги комбинираме со многу љубов бидејќи само така оброкот може да има вкус и мирис на дома!

-Кетеринг за вашите прослави:
Со нарачка на кетеринг за секаков тип на пригоди, дозволете ни да ја креираме идеалната трпеза за Ваше задоволство.
Повелете на нашите две локации ул. Даме Груев бр. 14 во центарот на Скопје и Генерал М.Апостолски бр.3 Штип иод кај нас понесете гастрономско парче вкус во домот во канцеларија или каде и да посакате да уживате со домашна храна.

-Oброци за Вашите вработени:
Кујна Бравиа сериозно се заложува кога станува збор за професионалното подготвување на оброци за Вашите вработени! Располагаме со сите сертификати. Одберете го најдоброто за Вашите вработени!


Повелете на нашите две локации ул. Даме Груев бр. 14 во центарот на Скопје и Генерал М.Апостолски бр.3 Штип иод кај нас понесете гастрономско парче вкус во домот во канцеларија или каде и да посакате да уживате со домашна храна.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel