Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Strugë
 • Shkup
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kampe
 • Pushimore
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Plazhe
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kampe

Recen kamp SalamanderKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leontiq sport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamping Rino/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanrajs/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Scout


 • Adresa: Vllado Malleski 77
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scout camp


 • Adresa: Vllado Malleski 77
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto kamp LivadhishtëKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Adresa: Ezerski Llozja p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvidnik


 • Adresa: Lagjja Daljan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7511 км

Kategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid turistKategoritë:

hotele, pushimore, kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EleshecKategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GradishteKategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voen Kamp Sv.NaumKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VN Apartmani Ljubanishta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lubanishta


 • Adresa: lagja Lubanishtë
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7523 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa 2002


 • Adresa: Turisticka, lagja Oteshevë
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto kamp KraniАвто камп Крани нуди идеално место за вашето летување, викенди и незаборавни забави.

Kategoritë:

pushimore, kampe

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712929942_54.jpg?t=true&w=300&h=300

Auto kamp Partizan


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7640 км

Kategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamper Stop


 • Adresa: Naum Ohridski 10-d
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kemping lejk said


 • Adresa: f.Kalishtë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Неповолните прогнози на Светска банка за идниот раст на нашата економија според универзитетскиот професор Дарко Лазаров се само уште еден, дополнителен ...
сите 125 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција , гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше ...
сите 6 | | | веќе видена

Добивката на Македонската берза за хартии од вредност лани е 6 пати помала во споредба со 2022 година. Добивката на берзата е двапати пониска од годишната ...
сите 20 | | | веќе видена

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 25 | | | веќе видена

Познат хрватски трговски ланец е прогласен за виновен и казнет поради продажба на храна штетна по здравјето на луѓето. Во овонеделната пресуда во која се вели ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj