Ilirija Komerc

ParkingPunojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: f.Hotël, Likovë
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7500 км

  • Faksi: 031 411121
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ilija Komerc është një kompani me 20 vjet përvojë që ofron prodhim dhe tregti të elementeve prej betoni dhe betoni.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Бекатон


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj