Хит 501


  • Адреса: Стив Наумов (Ленинградска) 63-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: карши Социјално

  • Факс: 02 3224304

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709902639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Ние сме повеќе од фризерски салон - ние сме заедница која ги слави различностите и ги поттикнува жените да се почувствуваат прекрасно во својата кожа. Дојдете и се придружете ни во патувањето кон урбан стил и убавина!

Нашиот салон за жени претставува место каде индивидуалноста и креативноста се ценат и одгледуваат.

Со топла атмосфера и професионалност, создаваме искуства што оставаат трајни впечатоци.

Услуги:
- Фризури и стилизирање
- Третмани за коса
- Фарбање на коса
- Трајни фризури и волуменски третмани
- Екстензии (надградби на коса)
- Специјални услуги
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи