Getaldus direkcija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Makedonia 56
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Кај Камен Мост

  • Telefon 2: 078 393034
  • Faksi: 02 3111718
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448529282_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Kompania Optika për Sy Getaldus SH.A. Shkup është themeluar në vitin 1959, plasmani i të cilit kryesisht është orientuar në vend, nëpërmjet pikave të shitjes me pakicë. Si rezultat i traditës shumëvjeçare dhe cilësisë së lartë të shërbimeve, Optika për Sy Getaldus SH.A. Shkup ka ndërtuar një brend në tregun maqedonas.
Optika për Sy Getaldus SH.A. Shkup sot është një nga kompanitë më të mëdha që kryen punim, riparim dhe shitje të të gjitha llojeve të syzeve dioptrie për korrigjim të shikimit, syve për dielli dhe thjerrëza kontakti nga prodhues të ndryshëm.
Në kuadër të punës së saj, kompania disponon me 14 sallone shitjesh nga të cilat 4 në Shkup dhe 10 të tjerat në të gjitha qytetet më të mëdha në Republikën e Maqedonisë (Ohër, Manastir, Kumanovë, Prilep, Shtip, Veles, Tetovë, Kavadarë, Strumicë dhe Koçan). Për shkak të mënyrës më bashkëkohore të shërbimit të konsumatorët, Optika për Sy Getaldus SH.A. Shkup ka regjistruar Ordinancës Specialistike për oftalmologji-Getaldus, kështu që në kuadër të salloneve të shitjes disponon me mjek specialist oftalmolog ose optometrist, ku kryhet kontrolli i syve të konsumatorëve dhe përcaktimi i dioptrisë së syve. Me një lloj të tillë të mënyrës bashkëkohorë të shërbimit konsumatorët kanë mundësi që në një vend t’u përcaktohet dioptria e syve me pajisjet më bashkëkohore(kompjuterike) dhe t’u përgatiten syzet nga optika në të njëjtin vend. Ordinanca dhe Optika punojnë bashkë, kështu që nëse konsumatorët blejnë syze komplete dhe thjerrëza kontakti, kontrolli dhe përcaktimi i dioptrisë NUK PAGUHET. Një mënyrë e tillë shërbimi kryhet në të gjitha 4(katër) sallonet e shitjes në Shkup, dhe jashtë Shkupit në Manastir, Prilep, Shtip, Kavadarë dhe Strumicë.
Mënyrën e tillë e punës dhe shërbimit të konsumatorëve Optika për Sy Getaldus SH.A Shkup e bën e vetme në territorin e Maqedonisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj