Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Koçanë
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Galeri arti
 • Korniza dhe kornizim
 • Atelje
 • Pikturim - materiale për piktura
 • Restaurim i pikturave
 • Piktorë
 • Vlerësues Të Arteve Dhe Antikiteteve
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Ikona
 • Qendra Kulturore
 • Suvenire
 • Art - Vegla Artistike
 • Filigrane
 • Shoqëri Kulturoro-Artistike
 • Pasqyra
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Stoli - Prodhim Dhe Tregti
 • Shtypje Të Posterëve Dhe Fotografive
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Gift-Shop
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Galeri arti

Galeria e Arteve te Institucionit KombetarKategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Home Galery


 • Adresa: QT Gjorçe Petrov lok.8 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magart studio


 • Adresa: Nikola Parapunov 5-M/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

Kategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 66-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dollap


 • Adresa: Petar Pop Arsov 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeria RA


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 94/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AnaGor


 • Adresa: Fronti Popullor 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamalla


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ripida


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi, Porta Bunjakovec 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auris art


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arte galerija


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

Kategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Gallery


 • Adresa: Bul.Sv.Kliment Ohridski 45 lokal 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gral Galery


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 45 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leonardo


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art SiKategoritë:

galeri arti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galerija Martin


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 52-b lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osten


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El Greko


 • Adresa: Maksim Gorki 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Art Shop


 • Adresa: Maksim Gorki 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Акционерското друштво „Европа“ има закажано Собрание на акционери за 15 мај годинава, и за него се предложени бројни предлог одлуки, меѓу кои и онаа за ...
сите 18 | | | веќе видена

Фармацевтската компанија „Реплек“ продолжува да биде едно од најинтересните акционерски друштва, особено за инвеститори кои купуваат акции преку блок ...
сите 13 | | | веќе видена

Новата генерација IQOS ILUMA уреди со револуционерната технологија на индукциско загревање, без сечило и без потреба од чистење може да се набават на н овата ...
сите 3 | | | веќе видена

Во земјава се регистрирани 159 јавни претпријатија кои се формирани од различни нивоа на власт, Собранието, Владата, општините и Град Скопје. Најголем дел или ...
сите 15 | | | веќе видена

А1 Македонија ја надополнува својата богата понуда во мобилната при пејд телефонија и уште еднаш воведува атрактивна понудасо која корисниците добиваат ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj