Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Spa qendra
 • Joga
 • Sauna
 • Masazh - Sallone
 • Hotele
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Masazh Terapeutik
 • Sallone Ondulimi
 • Solariume
 • Klube Për Karate
 • Sallone Bukurie
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra

Puls Fitness i SpaKategoritë:

fitnes - qendra, sauna

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena


 • Adresa: Marshal Tito 161
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00 • Sh nga 14:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti gym


 • Adresa: Mara Minanova 2-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 21:00 • D nga 16:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еdem Wellness Center


 • Adresa: Mlladinska 277
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

88 Fitnes


 • Adresa: Disanska 17
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atg Makedonija


 • Adresa: Jan Hus 33
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banxhi flaj


 • Adresa: Cvetan Dimov 76
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elite 2005


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit In 20


 • Adresa: Todor Hristov-Oficerзeto (Fronti Popullor) 26
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Ajkula


 • Adresa: 18 Nлntori p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Faktori


 • Adresa: Korpusi i 15-të 21
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gym star


 • Adresa: Tale Hristov 1
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 23:30

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iks fit


 • Adresa: 4-ти Ноември 1-1/1
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitol Fitnes


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 71-A
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Legion 002


 • Adresa: Vasil Glavinov 3/8
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llift i fit


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 72-a
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monster Xhim


 • Adresa: Strahill Dosev 13
 • Vendi: Kratovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premium


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Vallandovë

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Progresiv


 • Adresa: Kole Nedelkovski 17-a
 • Vendi: Resnjë

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tach pillates Boban


 • Adresa: Klliment Ohridski 34
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj