Energija

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Vizbeg p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7495 км

  • Telefon 2: 072 213590
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në Energija mundemi të ju ofrojmëproduktet dhe shërbimet në vijim:
- Pajisje për ngrohje, ftohje, kondicionim dhe ventilim
- Projektim të sistemeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim
- Mirëmbajtje të rregullt dhe servis të pajisjeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim

Ekipi i Energija është në dispozicion për dërgesë të një numri të madh të pajisjeve nga prodhuesit me renome botërore të:
- çilerë/pompa ngrohëse
- ventilokonvertorë
- kondicionerë (invertorë dhe fixed speed realizim)
- oda kondicionerësh
- pajisje për ftohje në oda ftohëse

Misioni ynë:

Sigurimin e shërbimit më të lartë për klientët tanë duke marrë parasyshë të gjitha aspektet nga puna e përditshme dhe fitimin e zgjidhjes cilësore dhe efikase në lëminë e ngrohjes, ftohjes dhe kondicionimit me investim të ulët dhe shpenzime eksploatuese.

Vizioni ynë :

Ne jemi të drejtuar kah arritja e performansave më të larta, dhe kemi për qëllim rritjen e vazhdueshme dhe përmirësimin e pozicionit në treg.
më shumë
23%save
Retail Price - VAT Included:130.000 MKD100.000 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

22%save
Retail Price - VAT Included:39.990 MKD30.990 MKD

Клима уред Carrier 42QHB09D8SA / 38 ...

21%save
Retail Price - VAT Included:115.000 MKD90.000 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

21%save
Retail Price - VAT Included:46.990 MKD36.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

20%save
Retail Price - VAT Included:100.000 MKD80.000 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

17%save
Retail Price - VAT Included:33.990 MKD27.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

16%save
Retail Price - VAT Included:78.990 MKD65.990 MKD

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...

15%save
Retail Price - VAT Included:32.000 MKD26.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

14%save
Retail Price - VAT Included:93.990 MKD80.000 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

14%save
Retail Price - VAT Included:34.990 MKD29.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

12%save
Retail Price - VAT Included:64.990 MKD56.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVG-Е / RAS-16J2AV ...

11%save
Retail Price - VAT Included:43.990 MKD39.151 MKD

CARRIER Extreme inverter

8%save
Retail Price - VAT Included:46.990 MKD42.990 MKD

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

8%save
Retail Price - VAT Included:61.990 MKD56.990 MKD

TOSHIBA Seiya inverter

7%save
Retail Price - VAT Included:64.990 MKD59.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVG-Е / RAS-16J2AV ...

7%save
Retail Price - VAT Included:76.000 MKD70.224 MKD

TOSHIBA Shorai Edge inverter


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj