Elektron M

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zeniçka 13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: нас.Железара

  • Telefon 2: 02 2614684
  • Faksi: 02 2640200
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568271319_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma Elektron-M, ekziston nga viti 2002 dhe merret me eksport dhe shitje të pjesëve të këmbimit për automjete. Më konkretisht, pjesë këmbimi për anlaserë, alternatorë, si dhe anlaserë dhe alternatorë kompletë, sensorë, pompa për karburant, sijaliza, rezistenca, rele për rezistenca, kushineta, ndezës elektronik, step motor, ventile EGR, siguresa.

Gama e pjesëve të këmbimit, që përbëhet nga rreth 14.000 pjesë të ndryshme për të gjitha llojet e automjeteve udhëtimi, komerciale, ngarkuese si dhe automjete industriale dhe bujqësore dhe makina

Elektron-M është përfaqësues zyrtar për shumë firma të njohur evropiane si Mobiletron, ERA, TUP, Ghibaudi Mario, ZEN, ZM, CARGO, Fransizkup, General Electric, AS, Hueco General Electric dhe MEGA , të cilët janë prodhues liderë në Evropë për pjesë rezervë të cilat ne i kemi, dhe gjithashtu jemi përfaqësues dhe për Bosch, Valeo, Ika, NTN, SKF, INA

Personeli ynë është i trajnuar, ka ekspertë dhe është i përgatitur t'ju ndihmojë në lidhje me çdo pyetje ose problem në fushën të cilën ne përfaqësojmë. Gjithashtu7 kryejmë dhe shpërndarje si në Shkup, ashtu dhe në të gjithë Maqedoninë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj