E3 Grup

24 orë

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 9 lok.23
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7503 км
  • Lokacioni: ТЦ Естекада

  • Telefon 2: 078 812012
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589891438_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ofrojmë mundësi për transport të automjete të lehta, automjete sportive dhe të ulëta, furgona, kamionë, kontejnerë dhe makineri ndërtimi. Ne kryejmë lloje të ndryshme transporti: në qytet dhe ndër-qytetesh!

-Shërbim karotrec 24/7
-Shërbimi rimorkimi 24/7
-Transport të mjeteve motorike dhe makinerive deri në 5.5T.


Shërbimi karotrec "EZ GRUP SHPKNJL ", brenda ambienteve të biznesit, ka një parking për akomodimin e përkohshëm të automjeteve të transportuara.


Shërbimet tona për karotrec dhe transport janë në dispozicion kur dhe kudo që të jeni.

Ne vijmë në çdo vend në Maqedoni.


Nëse keni kërkesë për një lloj specifik të shërbimit, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do të bëjmë më të mirën për t'ju shërbyer.

24 ORË NË DISPOZICION!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj