Dora Moving

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км

  • Orari i punës: Ha nga 08:00 deri më 17:00
    Ma - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671099896_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dora Moving merret profesionalisht me shpërnguljen, ruajtjen, montimin dhe çmontimin e mobilieve nga shtëpitë dhe ambientet e biznesit. Punë sipas standardeve dhe praktikave amerikane në shpërngulje, na bën kompaninë e vetme në këtë fushë në Maqedoninë e Veriut.

Banka, kompani sigurimesh, laboratorë, spitale, kompani IT, lloje të tjera zyrash biznesi dhe shtëpish janë vetëm disa nga klientët në portofolin tonë, të cilët dëshmojnë për cilësinë dhe përkushtimin e shërbimeve që ofrojmë.

Shërbimet që ne ofrojmë:
▪ Zhvendosje/transferim të inventarit nga banesat, shtëpitë apo ambientet tuaja të biznesit.
▪ Ngarkim të mallrave speciale (shembull: vepra të ndryshme arti, kasaforta, gjeneratorë, ATM, frigoriferë, etj.)
▪ Paketim
▪ Montimi/çmontimi (shembull: kuzhina, dollapë, krevate, mobilie zyre, etj.)
▪ Ruajtja (mbajtja e artikujve tuaj për një periudhë të caktuar që ju nevojitet)

Ne përpiqemi për zhvendosje ultra të shpejtë dhe të sigurt të shtëpive dhe ambienteve tregtare. Pa rrezik për dëmtim të objekteve dhe mjedisit gjatë procesit të lëvizjes. Artikuj të paketuar mirë, pajisje speciale transporti dhe një ekip superior profesionistësh të trajnuar.

Na kontaktoni për të gjitha pyetjet tuaja në telefonin 070 596 030.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj