Domino's


  • Address : bul.Jane Sandanski 113-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈1052 км
  • Location: спроти ТЦ Бисер во зградата на Про кредит Банка приземје (спроти Веро)

  • Telephone 2: +389 78 382938
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00
    Sat - Sun from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel