ДБ Шенкер

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.36, Индустриска зона Илинден б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7509 км

  • Телефон 2: 02 3290865
  • Факс: 02 3107666
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ДБ Шенкер е еден од водечките светски провајдери на интегрирани логистички услуги, нудејќи копнен, воздушен, поморски транспорт како и широк спектар на логистички решенија.

На основа на укажаните потреби, односно на постојаното зголемување на размена на добра, во 2001 година основана е фирмата Шенкер ДООЕЛ Скопје.
Моментално имаме 40 вработени со соодветно образование и искуство во обавувањето на шпедитерските работи.

Во рамките на Шенкер ДООЕЛ Скопје функционираат одделенијата за копнен, авионски и поморски транспорт и одделението за царинско посредување со сопствено царинско складиште.

Со професионалниот однос, искуството и знаењето, во можност сме да ги придобиеме новите клиенти, а нашето постоење е насочено кон две цели: широка палета на услуги и задоволни клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи