Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cinemas (movie theaters)
 • Cultural centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Cinemas (movie theaters) по градови

Bitola Ohrid Probistip Skopje Stip Sveti Nikole Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cinemas (movie theaters)

Kino sens


 • Address : Skopski Pat, Palma Mol 8 kat 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cineplexx


 • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4 kat 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 14:30 to 23:00 • Sat - Sun from 10:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na ARM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cinema-Milenium


 • Address : GTC kat 2 sek.8 lok.49
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frosina


 • Address : Dimitar Vlahov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinosens 7D


 • Address : bul.Kocho Racin b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culture Centre Grigor Prlicev (Centar za kultura Grigor Prlicev)


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudar


 • Address : Cvetko Tonev, Dom na kultura b.b.
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D Kino


 • Address : Marshal Tito 60
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kultura


 • Address : Marshal Tito 19
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KInoverzum


 • Address : Marshal Tito 77
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 44
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Address : Suitlak 1-b
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinoverzum


 • Address : Alekso Demnievski 11
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 53 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel