Brane Taxi Metro 13-577 13-511


  • Adresa: Savo Tasevski 3
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7467 км
  • Lokacioni: Кај православни гробишта
Kategoritë:

taksi - kompani


  • Telefon 2: 070 867200
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 06:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 06:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 71 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

На инијацитива на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот, a во рамките на Меморандумот за соработка потпишан од страна на АППТ и „ASR“- Алијанса на ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj