Bluinvest


 • Adresa: Marsal Tito 93-a
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Lokacioni: Комплекс Фати трејд


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1697524592_72.png?t=true&w=300&h=300


  Blueinvest është një kompani e krijuar nga një ekip i lartë profesionistësh, të përkushtuar për të ofruar zgjidhje të jashtëzakonshme ndërtimi për të gjitha nevojat tuaja rezidenciale dhe komerciale. Nga ideja dhe realizimi sipas parimit çelës në dorë, në një mjedis që ofron rehati që plotëson të gjitha nevojat tuaja.
  Cilësia e performancës, funksionaliteti, profesionalizmi dhe respektimi i afateve janë tipari ynë kryesor.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj