Berin

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul. Koco Racin 14/1-1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км

  • Telefon 2: 02 3130398
  • Faksi: 02 3130367
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1675846117_46.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania për Pronësi Intelektuale, BERIN, është një kompani udhëheqëse në fushën e mbrojtjes së pronësisë intelektuale (PI) në Maqedoni dhe rajonin e Evropës Juglindore.

Berin është një kompani e specializuar, e cila përfaqëson ose këshillon individë dhe kompani në procedurat për regjistrimin dhe mirëmbajtjen e patentave për shpikje, dizajnin industrial, markat tregtare, të drejtat e autorit dhe të drejtat lidhur me ta, transferimin e të drejtave të pronësisë intelektuale, transferimin e teknologjisë, franshiza, know-how ose licencime në Maqedoni, Evropën Juglindore, Bashkimin Evropian dhe në 38 vendet anëtare të Organizatës Evropiane të Patentave (OEP).

Ajo gjithashtu ofron shërbime për partnerët e saj të biznesit në zgjidhjen e çështje gjyqësore, marrëveshje, ndërmjetësim, arbitrazh dhe këshillim në fushën e të drejtave të PI. Berin ofron shërbime të pagesës së honorarëve autorial për autorë nga të gjitha fushat e PI. Kompania operon nën një sistem të vendosur, ISO 9001, për një mënyrë efektive dhe efikase të kryerjes dhe monitorimit të procesit të mbrojtjes së patentave, dizajnit industrial, markave tregtare dhe të drejtave të autorit të vendosura dhe të kontrolluara nga TÜV Rheinland, me anë të së cilës sigurohet mbrojtje optimale e të drejtave PI të biznesit partner.

Berin sot është një simbol i shërbimit të përkushtuar dhe të suksesshëm, në interes të partnerëve të biznesit. Rritja e vazhdueshme e siguruar është një provë dhe garanci për cilësinë dhe profesionalizmin e shërbimeve për klientët dhe kolegët tanë në të gjithë botën. Berin është i gatshëm të bashkëpunojë në fushën e.

Për të gjitha pyetjet dhe konsultimet tuaja jemi në dispozicion në numrat 02 3130367 dhe 02 3130398.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj