Bel Piatto  • Orari i punës: Ha , Mr - D nga 09:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

BEL PIATTO u krijua për adhuruesit e ushqimeve të shijshme, specialiteteve italiane dhe shijeve tradicionale. Urdhëroni për një kafshatë gustator në BEL PIATTO. Shijoni me familjen, miqtë dhe kolegët menynë tonë të larmishme dhe shijet e paketuara në mënyrë elegante. Buon appetito.

Shijoni shijet unike :
- Pasta
- Rizoto
- Specialitete mishi
- Ushqime të skuqura
- Çorba
- Sallata
- Wrappe
- Sanduiçe
- Desertë

Ushqimet tona mund të porositen përmes:
- Korpa https://korpa.mk/partner/bel-piatto
- Klikni jadi https://www.kliknijadi.mk/mk/restaurant/Bel-Piato
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj